iOSEdukacja i naukaGry i programy dla dzieciDuckie Deck With Teeth
Duckie Deck With Teeth ikona

Duckie Deck With Teethversion 1.1.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Duckie Deck With Teeth to gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Ma nauczyć nasze pociechy dobrych praktyk odnośnie mycia zębów. Należy do większej serii Duckie Deck.

Konstrukcja aplikacji jest bardzo prosta. Można ją podzieli na 3 etapy. Pierwszy to komponowanie uzębienia. Dostępne jest kilka wzorów zębów, które możemy dowolnie umieścić w jamie ustnej. Następnie czeka nas spożywanie posiłków. Losowo przez ekran będą przewijać się warzywa, owoce, kanapki oraz słodycze. Każdy z nich coraz bardziej zabrudzi nasze uzębieni, aż do momentu gdy o swojej obecności zacznie przypominać szczoteczka z pastą.

Finałowy etap to szczotkowanie uzębienia, zakończone radosnym uśmiechem. Choć gry tego typu powinny być proste (wszak ich odbiorcą są dzieci) Duckie Deck With Teeth zawodzi takimi technicznymi brakami jak chociażby przycisk cofania. Do tego grafika, a zwłaszcza tła mogłyby być bardziej różnorodne. Przy normalnej cenie warto zastanowić się nad zakupem. Gra choć ciekawa jest nieco zbyt uboga.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań44
Data aktualizacji1 lip 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Duckie Deck With Teeth ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)