bEaBVbud
DuckTales: Remastered ikona

DuckTales: Remastered1.0.2

Strona głównaiOSGryPlatformoweDuckTales: Remastered
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DuckTales: Remastered to reedycją wydanego w roku 1989 hitu z konsoli SNES. Fabularnie nawiązuje do historii znanych z serialu Kacze Opowieści. Głównym bohaterem gry jest Sknerus McKwacz.

bEaBVbuf

W nowej wersji poprawie uległ każdy element rozgrywki, a także grafika. Dostosowano ją do współczesnych wymogów, podobnie jak oprawę audio. Choć gra należy do gatunku zręcznościówek sterowanie za pomocą ekranu dotykowego sprawdza się dobrze. Tylko nieliczne fragmenty potrafią irytować zbyt dużym poziomem trudności. Choć ekran nie zastąpi przycisków fizycznych, w DuckTales: Remastered pozwala czerpać przyjemność z gry.

Jej największa wadą jest bardzo krótka rozgrywka, a przy tym wysoka cena. Gra po jednorazowym przejściu nie zachęca nas zbytnio do ponownego wkroczenia w jej świat. Za kilka godzin zabawy musimy zapłacić prawie 10 euro, co nawet pomimo braku mikropłątności jest ceną wysoką jak na pozycje mobilne. Gra warta jest polecenia, zwłaszcza miłośnikom oryginału, ale z jej zakupem warto poczekać na sporą obniżkę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDisney
Liczba pobrań69
Data aktualizacji7 wrz 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
DuckTales: Remastered ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaBVbuK
bEaBVbvb