MacOSNarzędziaObsługa urządzeń mobilnychDuet
Duet ikona

Duet2.4.5.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Duet to aplikacja autorstwa byłych inżynierów z firmy Apple, która pozwala na wykorzystanie wyświetlacza iPada lub iPhone'a jako dodatkowy monitor dla naszego Maka.

Program do tego celu wykorzystuje połączenie za pomocą kabla 30-pinowego lub Lightning. To rozwiązanie zapewnia lepszą wydajność i płynność niż połączenie bezprzewodowe. Aplikacja pozwala na przesyłanie obrazu z prędkością 30 lub 60 klatkek na sekundę i w pełni wykorzystuje potencjał ekranów retina.

Miłym dodatkiem jest możliwość dotykowej obsługi systemu OS X na ekranie iPhone'a lub iPada. Do wyboru mamy także dwa tryby wydajności – energooszczędny oraz „wysoka moc”. Na starszych urządzeniach najwyższe ustawienia mogą się nie sprawdzić, dlatego należy je przetestować i dobrać najkorzystniejsze dla naszego sprzętu. W preferencjach systemowych Maca, w opcjach monitorów możemy skonfigurować ustawienia dodatkowego ekranu, dokładnie tak samo jak po podłączeniu tradycyjnego monitora.

Duet do działania wymaga instalacji dodatkowej aplikacji na urządzeniu z iOS, która jest płatna, natomiast program na Maca dostępny jest za darmo w pełnej wersji. Praca na komputerze z wykorzystaniem dwóch ekranów zdecydowanie zwiększa wydajność i komfort, zwłaszcza jeśli mowa o obróbce grafiki czy wideo. Duet to ciekawe rozwiązanie, które z pewnością jest znacznie tańsze niż kupno tradycyjnego monitora.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKairos
Liczba pobrań188
Data aktualizacji8 wrz 2022
Rozmiar pliku27.88 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Duet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)