AndroidDomProjektowanie wnętrz i ogrodówDulux Visualizer PL
Dulux Visualizer PL ikona

Dulux Visualizer PL40.8.17

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dulux Visualizer PL to aplikacja dla osób, które planują remont i malowanie ścian, korzystając z produktów firmy Dulux. Program pozwala znaleźć listę firmowych sklepów i przejrzeć listę dostępnych farb (do malowania ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku). Oferuje również narzędzie, dzięki któremu na obraz w aparacie fotograficznym naniesiemy próbkę wirtualnej farby w wybranym kolorze.

Na ekranie głównym aplikacji znajdziemy dwie jej najważniejsze funkcje: Live Visualiser oraz Photo Visualiser. Pierwsza z nich pozwala skierować aparat fotograficzny na wybrany obiekt, np. na ścianę, a następnie dobrać interesujący nas kolor z oferty Dulux, zaznaczyć obszar do malowania i nanieść na nim wirtualną farbę. Dzięki temu możemy w praktyce sprawdzić, jak wybrany kolor będzie wyglądał w pomieszczeniu, które chcemy wymalować. Z kolei funkcja Photo Visualiser pozwala nanieść próbkę wirtualnej farby na zdjęcie. Możemy użyć plik z pamięci urządzenia lub zrobić zdjęcie, aby na nim wykonać pozostałą część pracy. Wszystkie stworzone w ten sposób wizualizacje znajdziemy na ekranie głównym, ukryte pod ikoną gwiazdki.

Kolejne funkcje aplikacji są dostępne w menu wysuwanym z lewej strony ekranu. To katalog produktów oraz dostępnych kolorów firmy Dulux oraz historia stworzonych za pomocą programu wizualizacji kolorystycznych. Ponadto, w ten sekcji aplikacji znajdziemy wyszukiwarkę sklepów firmy Dulux (w oparciu o bieżącą lokalizację lub tę podaną ręcznie przez użytkownika), a także szczegółowy spis informacji o wszystkich farbach Dulux: tych do malowania na zewnątrz i wewnątrz budynku, ze wskazaniem farb np. do ścian bądź do sufitów. Program oferuje też wyszukiwarkę, za pomocą której można szybko znaleźć interesującą nas farbę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 202
Data aktualizacji11 lip 2024
System operacyjnyAndroid 10 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Dulux Visualizer PL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)