bEhYrvtx
DuoKomp Delegacje ikona

DuoKomp Delegacje1.8

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DuoKomp Delegacje to program przeznaczony dla osób prowadzących działałność gospodarczą. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość rozliczania kosztów związanych z podróżami służbowymi swoich pracowników. W zależności od potrzeb można skorzystać z uproszczonego bądź zaawansowanego interfejsu.

bEhYrvtz

W programie bez problemu rozliczymy koszty krajowych i zagranicznych podróży służbowych. Narzędzie idealnie radzi sobie nie tylko z pojedynczymi wyjazdami, ale również z podróżami do wielu miejsc (np. kilku państw). Na uwagę zasługuje obecność opcji zarządzania bazą sporządzonych delegacji, klonowania delegacji i drukowania wielu dokumentów jednocześnie, automatycznej numeracji dokumentów oraz słowników osób delegowanych, tras przejazdów, miejsc docelowych i środków transportu.

Dla wielu firm niezwykle istotna będzie możliwość zapisania dokumentów zawierających informacje na temat poszczególnych delegacji do formatu PDF (raporty można sporządzać i zapisywać także do wielu innych formatów, takich jak XLS, CSV czy HTML). Bardzo przydatne okazuje się eksportowanie i importowanie danych z/do programu poprzez CSV oraz funkcja Kopia zapasowa on-line, która – jak sama nazwa wskazuje – pozwala przechowywać bazę danych na serwerze internetowym. Ową kopię bezpieczeństwa sporządzimy również na lokalnym komputerze.

Z programu DuoKomp Delegacje można korzystać w systemach Windows, Linux (Wine) i Mac OS (Crossover). Osoby pracujące głównie "w terenie" z pewnością docenią możliwość uruchamiania aplikacji (po uprzedniej rejestracji) z poziomu przenośnej pamięci USB.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.74 oceny
ProducentDuoKomp
Liczba pobrań2 022
Data aktualizacji2 lip 2019
Rozmiar pliku7.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
DuoKomp Delegacje ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhYrvue
bEhYrvuv