iOSEdukacja i naukaJęzyk angielskiDuolingo Test Center
Duolingo Test Center ikona

Duolingo Test Center1.0.16

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Duolingo Test Center pozwala nam zdobyć certyfikaty TOEFL za pomocą naszego smartfonu. Duolingo to już nie tylko bardzo dobry program do nauki języków obcych, ale też narzędzie do profesjonalnej weryfikacji naszej wiedzy.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od dodania stworzenia konta, bądź zalogowania się na już istniejące. Niestety zabrakło możliwości logowania kontem Facebook czy też Google +. Główne okno aplikacji składa się z trzech części, historii naszych testów, przykładowych pytań oraz testu głównego.

Przykładowe pytania pozwalają nam oswoić się z metodą przeprowadzania testu, w tym celu nasz telefon użyje zarówno mikrofonu jak i przedniej kamery. Będziemy mówić, pisać, zaznaczać, czyli standard. Test główny to już poważniejsza sprawa, aby do niego przystąpić musimy „zeskanować” aparatem dokument, który potwierdzi naszą tożsamość (należy podejść do tego kroku rozważnie), podać nasze dane, następnie zrobić sobie zdjęcie. Przed rozpoczęciem zostaniemy jeszcze poproszeni o zaznaczanie kilku pozycji oraz zapoznanie się z zasadami i zakazami.

Aplikacja podczas testu sprawuje się bardzo dobrz. Sam pomysł mobilnej możliwości zaliczenia certyfikatu wydaje się ciekawy. Zwłaszcza że ceny mają być niższe niż standardowo. Należy jednak pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa podczas skanowania i przesyłania niezbędnych dokumentów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDuolingo
Liczba pobrań66
Data aktualizacji28 lut 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Duolingo Test Center ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)