DuOS ikona

DuOS1.0.16.7025

WindowsEmulatoryUrządzenia mobilneDuOS
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DuOS to androidowe środowisko uruchomieniowe dla systemów Windows, stworzone przez popularnego producenta oprogramowania dla płyt głównych, firmę American Megatrends. Autorzy zapewniają, że oprogramowanie pozwolić ma na odtworzenie pełnego doświadczenia pracy z mobilnym systemem Google'a, włącznie z obsługą gestów na ekranach dotykowych, wsparciem dla kamer, sensorów czy ekranowej klawiatury.

Aplikacja pozwala na pracę w trybie desktopowym z wykorzystaniem fizycznej klawiatury i myszy, a także integrację androidowych aplikacji z Windows (będzie można np. przypinać je do paska zadań, czy udostępniać im system plików Windows). Najistotniejszą zaletą DuOS-M jest jednak jego wydajność. W przypadku tego programu nie mowy o żadnej wirtualizacji czy emulacji. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z czymś analogicznym do linuksowego Wine, gdzie aplikacje Windows otrzymują po prostu niemal kompletne API „okienek”, działając z taką samą (a czasem i większą) wydajnością jak natywne aplikacje linuksowe. Dopiero jeśli okaże się, że dana androidowa aplikacja została skompilowana bezpośrednio na architekturę ARMv7, DuOS-M będzie próbował ją emulować.

Korzystając z DuOS bez problemu będziemy mogli uruchamiać nawet wymagające gry. Producent postarał się nie tylko o obsługę trybu pełnoekranowego i gamepadów (w tym do PS3 i Xboksa 360), ale też akceleracji 3D, wykorzystując do tego sterowniki OpenGL. DuOS-M ma być kompatybilny ze zdecydowaną większością aplikacji dostępnych w Google Play.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
DuOS 1.0.16.7025wersja stabilna (32-bit)
DuOS 1.0.16.7025wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 821
Data aktualizacji18 cze 2015
Rozmiar pliku159.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
DuOS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)