bEqXVmqd
DupeGuru ikona

DupeGuru4.0.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DupeGuru to bardzo proste i darmowe narzędzie, pozwalające użytkownikowi wyeliminować z dysku twardego wszystkie duplikujące się pliki.

bEqXVmqf

Program oferuje 3 tryby pracy - standardowy, a także dwa specjalne przeznaczone do wyszukiwania powielających się plików muzycznych oraz grafiki. Wyposażony został w funkcje umożliwiające skanowanie i analizowanie zawartości plików, ich nazw lub lokalizacji. Ponadto z poziomu opcji konfiguracyjnych możemy zdefiniować siłę filtru lub rozmiar ignorowanych plików.

DupeGuru jest narzędziem banalnym w obsłudze, nawet pomimo jedynie częściowo spolszczonego interfejsu. Obsługa aplikacji ogranicza się do wskazania folderów do przeskanowania, opcjonalnie prostej konfiguracji i kliknięcia przycisku, który rozpoczyna działanie. W rezultacie wyświetlana jest lista duplikujących się danych, którą można zapisać i w razie potrzeby ponownie otworzyć w programie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
DupeGuru 4.0.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań153
Data aktualizacji2 mar 2018
Rozmiar pliku4.26 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
DupeGuru ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqXVmrb