WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDDVD Author Plus

DVD Author Plus3.18

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DVD Author Plus to narzędzie, łączące w sobie najczęściej wykorzystywane funkcje do tworzenia różnego rodzaju kompilacji i wypalania ich na nośnikach DVD.

Program wyposażony został w przemyślany i prosty w obsłudze interfejs graficzny. Poszczególne narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie określonych operacji umieszczone zostały na specjalnym pasku w górnej części okna głównego. Znajdziemy na nim funkcje pozwalające m.in. stworzyć i nagrać płyty DVD-Video, kompatybilne z większością stacjonarnych odtwarzaczy DVD, wypalić na nośnik dane, stworzyć i nagrać kopię zapasową płyty (obraz ISO), bezpośrednio skopiować zawartość jednego nośnika na drugi (wymagane posiadanie dwóch napędów, w tym jednej nagrywarki), a także wykasować płytę wielokrotnego zapisu. Program dostarcza także wielu szczegółowych informacji zarówno o zainstalowanych w komputerze napędach, jak również znajdujących się w nich nośnikach.

Najciekawszą funkcją oferowaną przez DVD Author Plus jest bez wątpienia opcja tworzenia i wypalania nośników DVD-Video. Pozwala ona bardzo szybko, a zarazem wygodnie nagrywać na płyty multimedia, które następnie bez problemu odtworzymy np. na kinie domowym. Podobnie jak w przypadku pracy nad kompilacjami z danymi, także w tym przypadku wspierana jest metoda "przeciągnij-i-upuść", pozwalająca łatwo dodawać do kompilacji kolejne filmy, klipy itp. Niestety wśród opcji do konfiguracji wyjściowego materiału nie znajdziemy wielu ustawień - użytkownik może wybrać jedynie tytuł płyty, proporcje obrazu (4:3, 16:9), format wideo (NTSC, PAL) oraz jakość obrazu. Z poziomu programu nie jest również możliwe tworzenie menu dla płyt DVD z filmami.

DVD Author Plus obsługuje płyty CD-R, CD-RW, DVD-R+R (w tym nośniki dwuwarstwowe), DVD-RW oraz DVD-RAM. Zapis odbywać się może w trybach TAO, SAO i DAO z możliwością tworzenia dysków wielosesyjnych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na nagranie maksymalnie 2 płyt i 10 minut muzyki.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 873
Data aktualizacji13 gru 2018
Rozmiar pliku20.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)