WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDDVD Decrypter

DVD Decrypter3.5.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DVD Decrypter jest darmowym narzędziem do kopiowania zawartości płyt DVD na dysk twardy, które pomimo, iż nie jest już od dłuższego czasu rozwijane to cieszy się ogromnym uznaniem wśród użytkowników na całym świecie.

Program swoją dużą popularność zawdzięcza skuteczności kopiowania nawet zabezpieczonych nośników CD/DVD. Oferuje on funkcjonalność pozwalającą w bardzo łatwy sposób zarówno tworzyć, jak również nagrywać obrazy płyt w formacie ISO, oferując przy tym opcje zapisu testowego oraz weryfikacji poprawności wypalonych danych. Wiele czynności DVD Decrypter wykonuje samoczynnie. Potrafi on np. wykryć napęd DVD, a także wskazać dysk z wystarczającą ilością miejsca na zapisanie obrazu. Program obsługuje większość rodzajów płyt CD i DVD - w tym także nośniki dwuwarstwowe.

DVD Decrypter często wykorzystywany jest do zgrywania na dysk filmów z płyt DVD. Program dobrze radzi sobie z usuwaniem zabezpieczeń stosowanych przeważnie w przypadku tego typu kompilacji - m.in. system szyfrowania CSS (Content Scramble System) lub kody regionalne. Zrippowane w ten sposób filmy zapisywane są na dysku w postaci pliku VOB, który można odtworzyć przy użyciu odpowiedniego odtwarzacza lub przekonwertować do innego formatu. Opcjonalnie istnieje także możliwość rozdzielania od siebie ścieżek audio, wideo i napisów.

Pomimo, iż narzędzie dostępne jest jedynie w angielskiej wersji językowej to jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.68 ocen
Twoja ocena
ProducentLIGHTNING UK!
Liczba pobrań88 113
Data aktualizacji27 wrz 2010
Rozmiar pliku0.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)