bECqVuPp

DVD Shrink3.2.0.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DVD Shrink jest prostym narzędziem przeznaczonym do tworzeniakopii zapasowych zawartości płyt DVD na DVD, CD lub dysk twardy.

bECqVuPr

Program pozwala na wycinanie rozdziałów, ścieżek dźwiękowych,napisów, menu, opcję podglądu, tworzenie nowych i edycje starychkompilacji DVD. Nadaje się również znakomicie do kompresowaniamateriałów wideo i audio, tak by było można zmieścić film zajmujący8 GB na płycie 4 GB bez dużej straty jakości. Dodatkowo DVD Shrinkpotrafi nagrać stworzoną kopię DVD, pod warunkiem że na komputerzejest zainstalowana najnowsza wersja Nero Burning ROM. Jeżelipreferujemy alternatywny program do nagrywania wystarczy, żezapiszemy przygotowaną kompilację do formatu ISO na dysk twardy, anastępnie nagramy go naszą ulubioną aplikacją. Program jestcałkowicie darmowy.

Udostępnij
DVD Shrink 3.2.0.15wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.427 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań338 188
Data aktualizacji12 cze 2006
Rozmiar pliku1.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECqVuQn