WindowsArchiwumProgramy archiwalneDWG TrueConvert

DWG TrueConvert2009

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program firmy Autodesk do przeglądania, drukowania i konwersji pomiędzy różnymi wersjami projektów w formacie DWG i DWF.

Konwersja jest możliwa w obie strony tj. ze starszych wersji do nowszych i na odwrót. Pliki mogą być konwertowane pojedynczo i seryjnie - co jest bardzo pomocne przy dużej liczbie projektów. Zastosowanie programu jest bardzo szerokie - może być wykorzystywany do współpracy z innymi członkami zespołów projektów, którzy nie mają najnowszych wersji programu AutoCAD, lub też posiadają oprogramowanie do wspomagania projektowania innych producentów, które nie wspiera nowszych wersji plików DWG. Z drugiej strony możne być wykorzystywany do migracji posiadanych plików DWG do nowszych wersji.

Uwaga

Program DWG TrueConvert jest obecnie dostępny jedynie jako komponent towarzyszący DWG TrueView.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań71 224
Data aktualizacji1 sty 2009
Rozmiar pliku18.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)