DWG TrueView ikona

DWG TrueView2022

WindowsGrafikaPrzeglądarki i konwertery projektówDWG TrueView
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Bezpłatne narzędzie firmy Autodesk do przeglądania projektówzapisanych w formacie DWG i DXF. Program został zbudowany na silniku AutoCAD-a i umożliwia wygodne przeglądanie plików z projektami — również w trybie 3D, z obsługą komend 3DOrbit, a także pozwala na drukowanie czy plotowanie projektów zmożliwością wyboru skali, tak samo jak AutoCAD.

Dzięki zastosowaniu tych samychmechanizmów i narzędzi do wyświetlania co w programie AutoCAD,DWG TrueView zapewnia doskonałą wierność obrazu zarówno namonitorze, jak i na wydruku. Oferuje wsparcie dla obiektów zproduktów takich jak Autodesk Building Systems czy AutodeskArchitectural Desktop. Oprócz funkcji przeglądania i wydruku plikówDWG i DXF, program daje dodatkowo możliwość ich eksportu(opublikowania) do kompaktowego formatu DWF.

Uwaga!

  • Do poprawnego działania programu wymagany jest pakiet Microsoft .NET Framework 4.0 do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  • Program DWG TrueConvert jest obecnie dostępny jedynie jako komponent towarzyszący DWG TrueView.
Udostępnij
DWG TrueView 2022wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań954 271
Data aktualizacji23 lip 2021
Rozmiar pliku864.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DWG TrueView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (83)