Dwie aktualizacje Windowsa 10 co roku. Redstone 3 już we wrześniu

Dwie aktualizacje Windowsa 10 co roku. Redstone 3 już we wrześniu

Dwie aktualizacje Windowsa 10 co roku. Redstone 3 już we wrześniu
20.04.2017 22:10

Dotąd nie mieliśmy informacji o planach wydawniczych Microsoftu wobec Windowsa 10 – nie opublikowano żadnego harmonogramu, a jedynym pewnikiem było to, że oprócz Creators Update, w 2017 roku ukaże się jeszcze jedna duża aktualizacja. Teraz wiemy już na ten temat znacznie więcej.

Na oficjalnym blogu Windowsa ukazał się wpis, w którym Microsoft informuje o zrównaniu cyklu wydawniczego Office’a i Windowsa. Oznacza to, że Windows 10 będzie otrzymywał dwie duże aktualizacje co roku. Każda z nich będzie miała zagwarantowane wsparcie przez 18 miesięcy od premiery.

Wiemy już nawet, kiedy spodziewać można się aktualizacji. Pierwsza z nich co roku będzie miała premierę w marcu, zaś druga we wrześniu. Tak stanie się już w tym roku. Microsoft co prawda nieznacznie spóźnił się z premierą Creators Update, jednak kolejna aktualizacja, nazywana roboczo Redstone 3, udostępniona zostanie we wrześniu.

Na razie wiemy jedynie, że Redstone 3 będzie najpewniej zawierać gruntownie odświeżony interfejs rozwijany w ramach Projektu Neon, a także obsługę power throttlingu, czyli ograniczania możliwości obciążania procesora dla mniej ważnych procesów. Niewykluczone, że już we wrześniu otrzymamy także obsługę kart w oknach.

Na więcej informacji możemy liczyć już niedługo: 2 maja odbędzie się konferencja Microsoftu, którą relacjonować będziemy na łamach dobrychprogramów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)