MacOSGrafikaEfekty fotograficzneDxO FilmPack
DxO FilmPack ikona

DxO FilmPack5.5.13

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DxO FilmPack pozwala na nowo odkryć magię klasycznych klisz, ale z użyciem cyfrowych obrazów. Autorzy programu perfekcyjnie odtworzyli wygląd legendarnych materiałów fotograficznych i przygotowali ponad 100 filtrów, które można nałożyć na zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym.

W DxO FilmPack znalazło się 120 predefiniowanych stylów zdjęć. 83 z nich to wierne odwzorowania legendarnych klisz, przygotowane w laboratoriach DxO na podstawie prawdziwych materiałów. Znajdziemy tu między innymi filtry imitujące klisze Ilford Pan, Fuji Superia, Adox Silvermax, Foma Fomapan czy Kodak Kodachrome. Autorzy programu zbadali reakcje każdej z nich na światło o różnych barwach i odtworzyli charakterystyczne dla każdej z nich ziarno. Dodatkowo można na zdjęcia nałożyć ramki, tekstury, ślady po przeciekającym świetle i tym podobne. Możliwość rozmywania wybranych fragmentów zdjęcia pozwala nadać im płytką głębię ostrości.

Program może pracować z plikami JPG, TIFF, a także RAW-ami z wielu aparatów fotograficznych. Przy korzystaniu z plików zawierających metadane na temat aparatu i obiektywu DxO FilmPack może precyzyjnie skalibrować barwy, usunąć szum i poprawić niektóre niedoskonałości. Dodatkowo można nałożyć na zdjęcie barwę dominującą i sterować kolorem z pomocą krzywych.

DxO FilmPack może działać samodzielnie lub jako wtyczka dla wielu programów graficznych. Może działać z Photoshopem, Lightroomem, Photoshop Elements, Apple Aperture i oczywiście DxO Optics Pro.

Wersja próbna programu działa przez 31 dni. Ten sam plik pozwala przetestować wersję Essential i Elite programu. Edycje różnią się liczbą dostępnych filtrów i dodatków.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDxO
Liczba pobrań63
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku301.35 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
DxO FilmPack ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)