DxO OpticsPro 11 za darmo, zawsze i bez chmury. Zostawisz Lightrooma?

Strona głównaDxO OpticsPro 11 za darmo, zawsze i bez chmury. Zostawisz Lightrooma?
30.10.2017 16:49
DxO OpticsPro 11 za darmo, zawsze i bez chmury. Zostawisz Lightrooma?

DxO Optics znów rozdaje za darmo licencje na swój świetny program do wywoływania i przeglądania cyfrowych zdjęć DxO OpticsPro. Tym razem do zgarnięcia jest wersja 11 Essential Edition, czyli uboższa. Programem powinni się zainteresować zwłaszcza ci, którym nie podoba się kierunek rozwoju Adobe Lightrooma – DxO OpticsPro działa na Windowsie i macOS-ie, bez chmury i abonamentu, a do tego doskonale radzi sobie z usuwaniem wad zdjęć, wynikających z niedoskonałości sprzętu.

bEJmRcZN

By zgarnąć licencję na DxO OpticsPro 11 Essential za darmo wystarczy przejść na stronę producenta i podać swój adres e-mail. W zamian dostaniemy odnośniki do plików instalacyjnych i numer seryjny do wpisania w programie. Licencja jest dożywotnia, a DxO już nigdy o nic nas nie poprosi. Trzeba jedynie zarejestrować się przed 30 listopada – tego dnia kończy się akcja promocyjna.

Korzystając z DxO 11 w wersji Essential nie możemy niestety liczyć na wiele zaawansowanych narzędzi. Brakuje na przykład cenionych algorytmów usuwających szum PRIME, obsługi profili ICC czy narzędzia DxO ClearView, przeznaczonego do wydobywania faktury i usuwania mgły ze zdjęć. Nie można też korzystać z edytora presetów. Mimo tego DxO Optics Pro Essential 11 jest bardzo dobrym zamiennikiem Lightrooma.

350206127503665089

Jeśli wersja Essential będzie dla Was zbyt prosta, możecie skorzystać też ze zniżki na w pełni wyposażoną wersję Elite – 149 zamiast 199 dolarów. Można też poczekać, aż będzie dostępna w kolejnej promocji.

bEJmRcZP

Zwykle DxO rozdaje swój starszy program po premierze nowszego, ale ostatnie wydarzenia nieco zmieniły tę tradycję, gdyż nie dostaliśmy DxO Optics Pro 12. Jego następcą jest DxO PhotoLab – bardzo rozbudowany program typu „cyfrowa ciemnia”, zawierający takie narzędzia, jak wielopunktowe filtry czy inteligentne pędzle, a także cenione rozwiązania DxO: wyrównywanie oświetlenia Smart Lighting, DxO ClearView do wydobywania faktury lub usuwania mgły i fenomenalne odszumianie DxO Prime.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJmRdaL