Dxtory ikona

Dxtory2.0.142

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.

Natomiast przy wykonywaniu zrzutów ekranowych, wybieramy odpowiedni format graficzny (BMP, TGA, PNG) oraz jego jakość. Oprócz tego w programie możemy skonfigurować skróty klawiszowe, zwiększyć obciążenie procesora kosztem karty graficznej, a także ustawić określony limit FPS. Dxtory został również wyposażony w narzędzia do łączenia plików audio/wideo i naprawiania uszkodzonych plików zapisanych w formacie AVI.

Uwaga!

  • Program Dxtory dostępny jest w wersji testowej, w której wprowadzono kilka ograniczeń i naniesiono znak wodny na wszystkie nagrane filmy.
  • Aby przetestować program należy po jego uruchomieniu odczekać 10 sekund i wybrać trzecią opcję „Experience the Trial”.
Udostępnij
Dxtory 2.0.142wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.910 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań51 418
Data aktualizacji9 kwi 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Dxtory ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (14)