AndroidNarzędziaInne narzędziaDynamic Island - dynamicSpot
Dynamic Island - dynamicSpot ikona

Dynamic Island - dynamicSpot1.83

  • dynamicSpot
  • dynamicSpot
  • dynamicSpot

DynamicSpot jest ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych rozwiązaniem w postaci Dynamic Island od Apple.

Smartfony Apple mają w ekranie charakterystyczne otwory na aparat do selfie i sensory do skanowania twarzy. Firma postanowiła wykorzystać ten obszar, w związku z czym wielkość czarnej przestrzeni ulega dynamicznym zmianom i wyświetlane są m.in. wirtualne wskaźniki z informacjami do różnych aplikacji. Oficjalna nazwa dla tej funkcji to Dynamic Island i warto zaznaczyć, że wspomniane Dynamic Island zaskoczyło użytkowników i przy okazji spodobało się wielu osobom.

W Sklepie Play pojawiły się pierwsze klony Dynamic Island. Deweloper Jawomo stworzył interesujący dodatek dla właścicieli smartfonów z wycentrowanymi otworami na aparat w ekranie. DynamicSpot daje możliwość idealnego dopasowania interfejsu do wielkości otworu w ekranie. Sama obsługa dynamicznej wyspy jest intuicyjna – przytrzymanie palca na jej obszarze owocuje praktycznym powiększeniem powiadomień.

DynamicSpot pozwala na wygodną interakcję z powiadomieniami, lecz warto wspomnieć, że sama pula animacji jest mniejsza od tego, co oferuje Dynamic Island. Dla wielu użytkowników kluczowe będzie również to, że bardziej rozbudowane opcje zostaną udostępnione po wykupieniu wersji Pro za 17,99 zł.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJawomo
Liczba pobrań1 928
Data aktualizacji24 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaTestowa (demo)
Dynamic Island - dynamicSpot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)