WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweDynDNS Updater

DynDNS Updater5.4.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DynDNS Updater to niewielkich rozmiarów narzędzie przeznaczone do monitorowania zmian adresu IP komputera i samoczynnej aktualizacji danych zapisanych w jednej z popularnych usług DDNS.

Program obsługiwany jest poprzez kreator ustawień, który krok po kroku przeprowadza nas przez proces wstępnej jego konfiguracji. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje automatycznej detekcji adresu IP, informowania drogą mailową o zmianie aktualnego adresu IP (obsługa uwierzytelnienia SMTP i połączeń SSL), wparcia dla modyfikacji wielu hostów w trakcie pojedynczej aktualizacji danych, a także rejestrowania wszystkich istotnych logów.

DynDNS Updater obsługuje standardowe połączenia przewodowe, modemowe, ADSL i wiele innych. Narzędzie może być uruchamiane wraz z systemem operacyjnym lub zainstalowanie w nim jako usługa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKana Solution
Liczba pobrań887
Data aktualizacji30 lip 2018
Rozmiar pliku18.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)