AndroidGryDla dzieciDziecięce Pianino
Dziecięce Pianino ikona

Dziecięce Pianino3.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dziecięce Pianino to gra muzyczna dla najmłodszych użytkowników smartfonów i tabletów. Powstała ona z myślą o chłopcach i dziewczynkach w wieku od 1 do 6 lat.

Do zagrania i do posłuchania

Wśród piosenek dostępnych w Dziecięcym Pianie znajdziemy osiem klasycznych utworów, takich jak: Pada Śnieg, Happy Birthday, Mrugaj, mrugaj gwiazdko ma, Dziadek fajną farmę miał, Pop Goes the Weasel, The Muffin Man, Koła autobusu oraz Five Little Monkeys. Możemy je zagrać na rozmaitych instrumentach muzycznych. Oprócz tytułowego pianina do naszej dyspozycji oddano również perkusję, dzwonki, flet, gitarę, trąbkę, akordeon i tamburyn.

Dziecięce Pianino to idealna propozycja dla dzieci, które mogą zapoznać się z odgłosami zwierząt, pojazdów, dzieci, robota, kosmitów i otoczenia. Wszystko to sprawia, że nauka w aplikacji odbywa się poprzez zabawę, czyli w najlepszy sposób, bowiem dziecko nie tylko przyjemnie spędza czas, ale także przyswaja wiedzę, która przyda mu się w rozmaitych dziedzinach życia.

Po skończonej zabawie nie warto wyłączać Dziecięcego Pianina, gdyż znajdziemy w nim także osiem kołysanek ułatwiających dzieciom zasypianie.

Co zawiera aplikacja?

Dziecięce Pianino można pobrać ze Sklepu Google Play zupełnie za darmo (gra nie wymaga połączenia z internetem do działania). Bezpłatnie otrzymujemy ponad 20 dźwięków otoczenia, 2 instrumenty muzyczne, 2 popularne piosenki, 2 gry dla dzieci, a także 2 kołysanki. Pozostałe elementy, o których wspomniano w poprzednich akapitach, są dostępne po uiszczeniu stosownej opłaty.

Najważniejsze cechy:

gra muzyczna dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat bardzo czytelny interfejs użytkownika proste sterowanie rozmaite instrumenty muzyczne do wyboru klasyczne piosenki do zagrania gry edukacyjne kołysanki ułatwiające zasypianietylko część zawartości jest dostępna za darmo

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBimi Boo Kids
Liczba pobrań104
Data aktualizacji5 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Dziecięce Pianino ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)