bELjKkWd
Dzienniczek VULCAN ikona

Dzienniczek VULCAN

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Dzienniczek Vulcan pozwola rodzicom wygodnie komunikować się ze szkołą oraz na bieżąco śledzić postępy swoich pociech w nauce.

bELjKkWf

Mobilny dzienniczek zawiera najważniejsze wiadomości z e-dziennika, co umożliwia obserwowanie ocen, frekwencji, zastępstw, zadań domowych, czy planów lekcji. To także możliwość wymiany wiadomości bezpośrednio z nauczycielami. Są to kluczowe funkcjonalności zarówno we wsparciu klasycznej edukacji, jak i przy ewentualnym przejściu na edukację zdalną.

Z Dzienniczkiem VULCAN uczniowie i rodzice mogą na bieżąco przeglądać::

ocenyfrekwencję, nieobecności, spóźnieniauwagizadania domowezapowiedziane sprawdzianyplan lekcji i zrealizowane lekcjezastępstwa, lekcje przeniesione lub odwołanebyć w stałym kontakcie ze szkołą poprzez moduł Wiadomościsprawdzić „szczęśliwy numerek” na dany dzieńotrzymywać powiadomienia o nowych informacjach z e-dziennikadostosować aplikację do swoich potrzeb, zmieniając jej kolorystykę oraz układ informacji na stronie startowejDodatkowo rodzice mogą:

usprawiedliwiać nieobecności dzieckaz wyprzedzeniem zapowiedzieć nieobecność dziecka w przedszkoluprzeglądać informacje dotyczące wszystkich swoich dzieci w jednej aplikacji

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań656
Data aktualizacji10 lut 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Dzienniczek VULCAN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELjKkXb