WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoDziobas RAR Player

Dziobas RAR Player0.009.52

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dziobas RAR Player to najnowsza wersja nakładki graficznej, stworzonej przez Polaka na znany już wszystkim odtwarzacz plików multimedialnych MPlayer.

W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji Dziobas RAR Player oferuje sporą ilość dostępnych opcji, dzięki którym znajomość wielu komend do MPlyera odpowiedzialnych np. za wyświetlanie napisów do filmu i ustawienia ich położenia czy wielkość nie jest niezbędna. Niespotykaną zaletą odtwarzacza jest możliwość odtwarzania filmów spakowanych za pomocą formatu RAR (również tych zahasłowanych). Aplikacja podobnie jak w przypadku MPUI nie wymaga instalacji dodatkowych kodeków radząc sobie z otwieraniem takich plików jak AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV.

Poza tym Dziobas RAR Player umożliwia podglądanie uszkodzonych i nie ściągniętych do końca materiałów audio/wideo, ustawianie prędkości odtwarzania filmu, dobieranie filtrów i znacznie więcej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.732 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań799 692
Data aktualizacji30 lis 2010
Rozmiar pliku5.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (266)