bEUNpvDV

Dziobas RAR Player0.009.52

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dziobas RAR Player to najnowsza wersja nakładki graficznej, stworzonej przez Polaka naznany już wszystkim odtwarzacz plików multimedialnych MPlayer.

bEUNpvDX

W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji Dziobas RAR Playeroferuje sporą ilość dostępnych opcji, dzięki którym znajomość wielukomend do MPlyera odpowiedzialnych np. za wyświetlanie napisów dofilmu i ustawienia ich położenia czy wielkość nie jest niezbędna.Niespotykaną zaletą odtwarzacza jest możliwość odtwarzania filmówspakowanych za pomocą formatu RAR (również tych zahasłowanych).Aplikacja podobnie jak w przypadku MPUI nie wymaga instalacjidodatkowych kodeków radząc sobie z otwieraniem takich plików jakAVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV.

Poza tym Dziobas RAR Player umożliwiapodglądanie uszkodzonych i nie ściągniętych do końca materiałówaudio/wideo, ustawianie prędkości odtwarzania filmu, dobieraniefiltrów i znacznie więcej.

Udostępnij
Dziobas RAR Player 0.009.52wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.732 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań796 248
Data aktualizacji30 lis 2010
Rozmiar pliku5.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUNpvEh
Komentarze (266)
bEUNpvET