Dzisiaj spodziewamy się tłumów, jakie atrakcje czekają na T‑Mobile Warsaw Games Week #WGW

Dzisiaj spodziewamy się tłumów, jakie atrakcje czekają na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW
Krzysztof Fiedor

15.10.2016 10:58, aktual.: 15.10.2016 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Święto graczy w stolicy trwa w najlepsze. Sobota zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, choć może być tłoczno. Organizatorzy komunikowali od kilku dni, że bilety elektroniczne na ten dzień zostały już wyprzedane z wyprzedzeniem. Oczywiście bilety można kupić przed EXPO XXI, jednak wejście na teren imprezy może być utrudniony. Pierwszeństwo wejścia mają właściciele biletów kupionych przez platformę ebilet. Ci, którzy kupili bilety na miejscu będą wpuszczani rotacyjnie.

Czego można się spodziewać na miejscu? Oczywiście mnóstwo atrakcji. Już od samego rana w strefie PlayStation ruszają finały Call of Duty World League (CWL) w Black Ops III na konsolach PlayStation 4. W finałach biorą udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, jest o co walczyć. Pula nagród to 10 tysięcy euro. Premiowane są cztery czołowe miejsca.

Obraz

Po piątkowych eliminacjach w strefie Ubisoft rozpocznie się finał Mistrzostw Polski w Rainbow Six Siege. Zawody zostały przygotowane przez Ubisoft i specjalistów od e-sportu, ESL Polska. To ta sama ekipa, która organizuje z powodzeniem finały Intel Extreme Masters, od kilku lat odbywające się w katowickim Spodku. Na zwycięzców w Rainbow Six Siege czeka w sumie 20 tysięcy złotych.

Od 15.00 w strefie Cenega rozpocznie się prawdziwe, kostiumowe szaleństwo. Rusza Good Loot & PlayStation Plus Cosplay 2016. Możecie tam spotkać ulubione postaci z gier, filmów, komiksów. Koniecznie zróbcie sobie z nimi zdjęcia!

Obraz

To tylko wycinek atrakcji. Dzisiaj na wielu stoiskach pojawią się też sławy polskiej sceny Youtube. W tłumie wypatrujcie Roja, Rocka, mkrr3, MrSetoKami, m4sha, blackfireice i bixentehs. Na stoisku ASUSa natkniecie się na Karolka. Fani muskulatury i olbrzymich bicepsów na strefie Cenegi przy promocji WWE 2K17 mogą spotkać Roberta Bruneikę, popularnego „Hardkorowego Koksa”.

Cały czas na większości stoisk odbywają się pomniejsze konkursy, w których możecie wygrać atrakcyjne nagrody. Dzisiaj hale EXPO XXI czekają na Was do godziny 19.00.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)