iOSEdukacja i naukaProgramy dla uczniówe-Dziennik
e-Dziennik ikona

e-Dziennik1.1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja do obsługi elektronicznego dziennikiem firmy Librus. Program przeznaczony jest dla uczniów i ich rodziców, wymaga posiadania konta w usłudze e-dziennika. .

Program e-Dziennik zapewnia szybki dostęp do danych ucznia. Pierwszym krokiem w korzystaniu z aplikacji, jest dodanie użytkownika i zalogowanie się na nasze konto. Zabrakło wygodnej możliwość skorzystania z konta testowego. Tak aby każdy mógł na spokojnie zapoznać się z możliwościami programu i jego działaniem. Z poziomu jednej aplikacji można się logować na wiele kont. Wśród informacji znajdziemy między innymi: oceny ucznia, powiadomienia o nieobecności, informacje dotyczące dnia dzisiejszego i kolejnego, kalendarz z ważnymi wydarzeniami, tablicę informacyjną oraz inne przydatne dane. Występowanie części z nich oraz regularność aktualizacji zależy od szkoły oraz tego czy zechce udostępniać konkretne informacje. O nowościach informuje za pomocą powiadomień

Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w nowy, płaski interfejs iOS. Niestety zawodzi stabilność działania przy nowszych wersjach systemu. Dodatkowo zbyt długo trzeba czekać na aktualizacje, które poprawią ten błąd. Wpływa to na końcową ocenę aplikacji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań679
Data aktualizacji23 lut 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
e-Dziennik ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)