bDYHpuuZ

e-Recepty. Elektroniczna dokumentacja medyczna Medfile

Strona głównaWindowsFirmaProgramy branżowee-Recepty. Elektroniczna dokumentacja medyczna Medfile
Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Medfile to darmowy i kompleksowy program do e-Recept i obsługi gabinetu lekarskiego czy fizjoterapeutycznego łączący w sobie moduł do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej (zgodnie z NFZ), zarządzania dokumentacją i finansami oraz promocji świadczonych usług.

bDYHpuvb

Program działa 24/7 w modelu SaaS (Service as a Software), co nie wymaga instalacji na własnym urządzeniu. Umowa zawierana jest na okres 1 roku, przy czym producent oferuje elastyczną możliwość płatności za abonament, dodatkowo 14- dniowy darmowy okres testowy pozwala sprawdzić wszystkie funkcje programu. Medfile dostępny jest w wersji Free (do 75 wizyt m-c), Plus oraz Premium. Oprócz aplikacji webowej dostępna jest aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android. Zgodny z RODO. Certyfikaty SSL, backup co 30 min.Lista dostępnych modułówe-ReceptaOprogramowanie zaopatrzone jest w wystawianie e-Recept przez lekarzy różnych specjalizacji. Podłączenie do systemu e-zdrowie (P1) zapewnia ciągły rozwój Medfile. Elektroniczna Recepta jest dokumentem zastępującym papierową receptę. e-Recepta w Medfile ułatwia pracę lekarza, umożliwia wysyłkę e-Recepty SMS do pacjenta. Lekarz w Medfile wystawia szybko i skutecznie e-receptę a pacjent automatycznie otrzyma 4-cyfrowy kod uprawniający do realizacji e-Recepty w aptece. Baza leków z codzienną aktualizacją stanowi zapewnienie aktualnych leków dostępnych na rynku.

Interaktywny kalendarzWielofunkcyjny kalendarz zintegrowany jest z platformą ZnanyLekarz, Google Calendar oraz rejestracją pacjentów online Medfile. Możliwe jest wprowadzanie wizyt pojedynczych i konsultacji grupowych. Dostępne są udogodnienia takie jak: automatyzacja zapisu na wizytę, kopiowanie wizyt, tworzenie wizyt powtarzalnych, możliwość dodawania przerwy pomiędzy wizytami, autopodpowiadanie dostępnych godzin oraz dodawanie wizyt w podziale na gabinety/lekarzy/usługi.

**Elektroniczna kartoteka pacjenta **Dynamiczna karta pacjenta została przygotowana w oparciu o papierową dokumentację medyczną i wytyczne krajowe, co oznacza, że dostępne są niezbędne pola i sekcje do przeprowadzenia kompleksowego wywiadu i udokumentowania choroby. Dodatkowa opcja własnego tworzenia formularzy pozwala na swobodną personalizację wyglądu karty.

Dostępne są również szablony dokumentów – zaświadczenia i skierowania, formularze i treść zgody RODO. Sekcja posiada rozbudowane funkcje, takie jak pakiety usług specjalistycznych, scalanie pacjentów, operacje grupowe na pacjentach, tworzenie faktur zbiorowych, wystawianie rachunków, dodawanie załączników; kody ICF; ICD-10/ICD-9, bazy leków z codzienną aktualizacją, recepty (refundowane, nierefundowane, własne receptury), e-recepty, e-ZLA, e-WUŚ.

Karta fizjoterapeutycznaDedykowana karta dla fizjoterapeutów w oparciu o wytyczne Krajowej Izby Fizjoterapeutycznej z kodami ICF, wizualizacją dolegliwości (diagram fizjoterapeutyczny) oraz możliwością budowania testów fizjoterapeutycznych w oparciu o dostępne formularze.

**Karta dentystyczna - moduł przygotowany dla dentystów wraz z diagramem dentystycznym. Kody ICF; ICD-10/ICD-9 - bazy leków z codzienną aktualizacją, kody dla fizjoterapeutów. Recepty, obsługa płatności - wystawianie recept refundowanych, nierefundowanych, własne receptury. e-Recepta. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna - integracja z platformami P1 i P2 (CSIOZ). e-Recepta. System pełnej integracji - platforma P1, P2, e-WUŚ, e-Recepta, e-ZLA. Podpis pacjenta w formie elektronicznejRejestracja pacjentów online 3w1 i powiadomienia SMS - możliwość rejestracji w podziale na usługę/specjalistę/gabinet z poziomu strony internetowej. Przypomnienie o wizycie poprzez SMS (100 SMS gratis na start dla każdego użytkownika oraz 10 SMS w okresie testowym).Darmowa strona www gabinetu i katalog gabinetówAplikacja mobilna iOS i Android Import bazy danych pacjentów do MedfileIntegracja z Laboratoriami - szybkie i skuteczne zlecanie badań laboratoryjnych i ich odczytu dzięki automatycznemu załadowaniu wyników do karty pacjenta.Telemedycyna/ Zdalny Gabinet - moduł, który pozwala na połączenie specjalistów z pacjentami w świecie online poprzez sieć teleinformatyczną 24/7.e-Konsultacje za pomocą wideo, czatu czy telefonu w oparciu o przeprowadzony wywiad lekarski czy dostarczone wyniki badań pacjenta.Telefonia VoIP **- kompletna oferta obejmująca własny numer stacjonarny/komórkowy centralę telefoniczną ze scenariuszami IVR, nagrywanie połączeń i wirtualny fax.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.09 ocen
Liczba pobrań475
Data aktualizacji8 maj 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYHpuvG
bDYHpuvX