WindowsArchiwumProgramy archiwalnee-SPRAWDZIAN

e-SPRAWDZIAN2.7.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

e-SPRAWDZIAN to darmowa aplikacja, służąca do przygotowywania i przeprowadzania testów sprawdzających wiedzę z dowolnej dziedziny.

Program pomimo swojej prostoty stanowi duże udogodnienie dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów itp. Pozwala zaoszczędzić czas, jaki poświęcić należy na przygotowanie i przeprowadzenie standardowych sprawdzianów, a także ich późniejsze poprawianie i ocenianie. Sam proces kreowania testu zajmuje jedynie kilka minut. Sprawdziany składać się mogą z dowolnej ilości pytań, zawierających dodatkowo grafikę itp.

Aplikacja pozwala udostępniać i wykorzystywać testy przygotowane przez innych nauczycieli. Umożliwia ona przeprowadzenie sprawdzianu dla całej klasy przy pomocy jednego komputera, a po jego zakończeniu wyświetla proponowaną ocenę. Program posiada także tryb nauki, pozwalający uczniom sprawdzić pytania, w których popełnili błędy.

e-SPRAWDZIAN to w rzeczywistości dwa osobne narzędzia do przygotowywania i przeprowadzania testów. Nie wymagają one instalacji oraz dostępne są dla systemów Windows i Linux.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 001
Data aktualizacji4 maj 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)