WindowsInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówEagleGet
EagleGet ikona

EagleGet2.1.6.40

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EagleGet to darmowy program do pobierania danych z Internetu przy użyciu takich protokołów jak HTTP, HTTPS, FTP, MMS oraz RTSP. Dedykowany jest on użytkownikom, ceniących sobie proste i lekkie rozwiązania, które dodatkowo oferują intuicyjny i estetyczny interfejs graficzny.

Narzędzie pomimo, iż na pierwszy rzut oka wydaje się ograniczone funkcjonalnie to oferuje w zupełności wystarczający zbiór narzędzi, z pomocą których możliwe jest wygodne zarządzanie i pobieranie danych z Internetu. EagleGet integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi (Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera), oferując przy tym technologię wielowątkowego pobierania plików. Użytkownik może dowolnie konfigurować ilość wątków (maksymalnie 32), liczbę pobrań, limit transferu oraz czy ma być sprawdzana integralność pliku po ściągnięciu.

Program ponadto oferuje wsparcie dla protokołów proxy. Nie zabrakło również funkcji monitorowania systemowego schowka oraz przeglądarki, która pozwala zautomatyzować inicjację pobierania danych przy użyciu narzędzia, definiowania zachowania komputera po zakończonym pobieraniu czy też tworzenia harmonogramu pracy programu.

Zgodnie z zapowiedzią twórców w najbliższych wydaniach EagleGet pojawić się ma możliwość pobierania klipów z takich serwisów jak YouTube itp.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.232 oceny
Twoja ocena
ProducentEagleGet
Liczba pobrań30 187
Data aktualizacji6 lut 2020
Rozmiar pliku10.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EagleGet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (4)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)