AndroidEdukacja i naukaProgramy dla ucznióweAngel Human Proofreading
eAngel Human Proofreading ikona

eAngel Human Proofreading1.5.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

eAngel Human Proofreading to ciekawa aplikacja na urządzenia z Androidem, która pozwala szybko i wygodnie zasięgnąć porady native speakerów poprawiających tekst napisany w kilku językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim i hebrajskim.

Aplikacja jest częścią serwisu internetowego eAngel.me, który oferuje całkiem innowacyjne podejście do korekty tekstów. Po zainstalowaniu aplikacji, wyświetla się duże okno do wprowadzenia tekstu. Wystarczy wkleić tekst, na sprawdzeniu pod kątem poprawności językowej nam zależy i nacisnąć przycisk Wyślij. Po kilku chwilach odpowiedź pojawi się w zakładce Results. I to wszystko, jeśli chodzi o opis działania aplikacji mobilnej eAngels. Nie ma w niej ani opcji udostępniania tekstów, ani zaawansowanych możliwości kopiowania go.

Aplikacja mobilna jest dostępna za darmo, ale sama usługa świadczona przez eAngels jest płatna. Możemy ją przetestować za darmo, wysyłając do pięciu wiadomości e-mail lub lub teksty do 500 słów. Później trzeba się zdecydować na abonament, którego ceny wahają się od 5 do 34 dolarów miesięcznie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducenteAngel
Liczba pobrań57
Data aktualizacji29 kwi 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
eAngel Human Proofreading ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)