WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweEaseUS CleanGenius
EaseUS CleanGenius ikona

EaseUS CleanGenius3.2.4 Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EaseUS CleanGenius Free to wszechstronne i bezpłatne narzędzie do utrzymywania porządku w systemie Windows. Skupia ono w sobie funkcje, pozwalające na poprawę wydajności systemu operacyjnego, oczyszczania dysku ze zbędnych plików, dbania o prywatność oraz niwelowania zaistniałych w Windowsie błędów.

Program oferuje takie funkcje jak wykrywanie i usuwanie z systemu wszelakiego rodzaju błędów, historii przeglądanych stron, uszkodzonych plików, tworzenia kopii zapasowych zainstalowanych sterowników, kasowania wszelakich informacji o naszej aktywności na komputerze, optymalizowania wykorzystywanych zasobów systemowych, a także zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z Windowsem.

Funkcjonalność EaseUS CleanGenius Free obejmuje również narzędzie do zarządzania zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem, menadżer procesów, opcje defragmentacji i oczyszczanie ze zbędnych komponentów dysku twardego oraz rejestru systemowego, funkcje odblokowywania plików zablokowanych z różnych przyczyn przez aplikacje, wyszukiwarkę plików, narzędzie do trwałego kasowania danych oraz ich dzielenia i szyfrowania.

Pomimo tak olbrzymich możliwości narzędzie jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Wykonanie najistotniejszych operacji ogranicza się niemalże do jednego kliknięcia myszką, które uruchamia proces wyszukiwania i niwelowania wszelakich nieprawidłowości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.88 ocen
Twoja ocena
ProducentEaseUS
Liczba pobrań8 819
Data aktualizacji29 sie 2013
Rozmiar pliku10.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EaseUS CleanGenius ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)