WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychEaseUS Data Recovery Wizard Free
EaseUS Data Recovery Wizard Free ikona

EaseUS Data Recovery Wizard Free16.0.0.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EaseUS Data Recovery Wizard Free to darmowe i proste w obsłudze narzędzie, służące do odzyskiwania danych, które utraciliśmy na skutek działania wirusów, awarii sprzętu lub oprogramowania, a także poprzez ich przypadkowe usunięcie.

Program działa w oparciu o kreator, który prowadzi użytkownika przez cały proces przywracania skasowanych plików. W kilku prostych krokach umożliwia zdefiniowanie typu plików, które poszukujemy czy lokalizacji, w której mogą się one znajdować. Domyślnie przeprowadzana jest szybka analiza zawartości wskazanego dysku, jednak narzędzie oferuje tryb głębokiego skanowania, który pomimo, że działa znacznie dłużej to umożliwia odnalezienie danych, które nie zostały wykryte podczas pierwszych poszukiwań.

W rezultacie pracy wspomnianego mechanizmu analizy wyświetlana jest lista odnalezionych plików, które możemy odzyskać i zapisać we wskazanej lokalizacji. Co istotne, EaseUS Data Recovery Wizard Free wyposażony został w tryby, umożliwiające wygodne wyszukiwanie ściśle określonych plików - grafiki, muzyki, filmów, dokumentów, wiadomości e-mail i innych. Możliwe jest oczywiście również jednoczesne odnajdywanie wszystkich usuniętych z dysku plików.

Uwaga!

  • Wersja darmowa pozwala na odzyskanie danych o łącznym rozmiarze 1 GB.
Kup pełną wersję
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.47 ocen
Twoja ocena
ProducentEaseUS
Liczba pobrań63 997
Data aktualizacji10 sty 2023
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EaseUS Data Recovery Wizard Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)