WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejEasy Photo Studio Free
Easy Photo Studio Free ikona

Easy Photo Studio Free3.0.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Easy Photo Studio Free to bardzo proste w obsłudze narzędzie służące do edytowania fotografii oraz innych plików graficznych na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Przeglądarka zdjęć

Ten darmowy program umożliwia otwieranie dowolnych obrazów zapisanych w najpopularniejszych formatach. Możliwość przeglądania zdjęć nie jest jednak kluczową funkcją Easy Photo Studio Free, bo narzędzie warto zainstalować po to, by zmodyfikować posiadane przez siebie grafiki.

Dostępne opcje

Easy Photo Studio Free oferuje funkcję edytowania pojedynczych obrazów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by program działał w trybie wsadowym. Dzięki niemu możemy w krótkim czasie zmienić format czy też rozmiar danych zdjęć (np. fotografii pochodzących z uroczystości). Za pomocą aplikacji obrócimy, przytniemy czy też rozjaśnimy także wybrane grafiki, a także zmodyfikujemy balans kolorów lub nałożymy efekty wizualne, które uatrakcyjnią wygląd zdjęcia.

Żadnych ukrytych opłat

Jak już wspomniano, Easy Photo Studio Free jest dostępny do pobrania za darmo. Charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, co sprawia, że z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy, którzy chcieliby na przykład zgrać fotografie z aparatu cyfrowego, a następnie wykonać kilka prostych działań w zakresie edycji tych plików.

Najważniejsze cechy:

  • przeglądarka zdjęć dla komputerów z systemem Windows
  • wiele opcji w zakresie edycji plików graficznych
  • może pracować w trybie wsadowym
  • czytelny interfejs użytkownika
  • wszystkie opcje są dostępne za darmo
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań860
Data aktualizacji24 wrz 2019
Rozmiar pliku29.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Easy Photo Studio Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)