Easy Screen OCR ikona

Easy Screen OCR2.6.0

WindowsBiuroRozpoznawanie tekstów OCREasy Screen OCR
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Easy Screen OCR to aplikacja typu OCR do rozpoznawania znaków i całych tekstów z rastrowych plików graficznych.

Zasada działania programu jest banalna, a cały proces rozpoznawania tekstu ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Na początek tworzymy przy użyciu Easy Screen OCR tzw. screenshot z dowolnym obszarem ekranu, który zawiera tekst do przechwycenia. Następnie aplikacja automatycznie wczytuje zarejestrowany obraz i do użytkownika należy już tylko kliknięcie przycisku 'OCR', który inicjuje proces rozpoznawania tekstu. Uzyskany w ten sposób tekst możemy skopiować i zapisać na dysku komputera w wybranej formie.

Jak widać aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a jednocześnie daje użytkownikowi olbrzymie możliwości przechwytywania tekstu. Dzięki temu, że Easy Screen OCR bazuje na screenshotach to mamy możliwość przechwycenia dowolnego tekstu, np. z zeskanowanego dokumentu, oprogramowania, pliku graficznego, a nawet materiału wideo.

Easy Screen OCR jest bardzo skuteczny, wspiera polskie znaki diakrytyczne i obsługuje skróty klawiszowe, które usprawniają pracę z aplikacją.

Udostępnij
Easy Screen OCR 2.6.0wersja stabilna (32-bit)
Easy Screen OCRwersja portable
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 002
Data aktualizacji23 wrz 2021
Rozmiar pliku7.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Easy Screen OCR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)