bEpUvYEl
Easy Screen OCR ikona

Easy Screen OCR2.1.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Easy Screen OCR to aplikacja typu OCR do rozpoznawania znaków i całych tekstów z rastrowych plików graficznych.

bEpUvYEn

Zasada działania programu jest banalna, a cały proces rozpoznawania tekstu ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Na początek tworzymy przy użyciu Easy Screen OCR tzw. screenshot z dowolnym obszarem ekranu, który zawiera tekst do przechwycenia. Następnie aplikacja automatycznie wczytuje zarejestrowany obraz i do użytkownika należy już tylko kliknięcie przycisku 'OCR', który inicjuje proces rozpoznawania tekstu. Uzyskany w ten sposób tekst możemy skopiować i zapisać na dysku komputera w wybranej formie.

Jak widać aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a jednocześnie daje użytkownikowi olbrzymie możliwości przechwytywania tekstu. Dzięki temu, że Easy Screen OCR bazuje na screenshotach to mamy możliwość przechwycenia dowolnego tekstu, np. z zeskanowanego dokumentu, oprogramowania, pliku graficznego, a nawet materiału wideo.

Easy Screen OCR jest bardzo skuteczny, wspiera polskie znaki diakrytyczne i obsługuje skróty klawiszowe, które usprawniają pracę z aplikacją.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Easy Screen OCR 2.1.2wersja stabilna (32-bit)
Easy Screen OCRwersja portable
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Liczba pobrań8 381
Data aktualizacji21 lut 2020
Rozmiar pliku7.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Easy Screen OCR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpUvYFj