EasyFind ikona

EasyFind4.9.3

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

EasyFind to darmowa wyszukiwarka udostępniona przez producenta potężnych narzędzi DEVONthink i DEVONagent, bardzo użyteczne uzupełnienie systemowego Spotlighta.

EasyFind działa zupełnie inaczej niż Spotlight; jest narzędziem bardziej precyzyjnym, pozwala wyszukiwać słowa i frazy w nazwach i zawartości plików i katalogów, z użyciem wielopoziomowych filtrów, symboli wieloznacznych i operatorów logicznych. Umożliwia też dokładne określenie miejsca wyszukiwania, od wszystkich dysków (również zewnętrznych) po konkretny katalog. W odróżnieniu od Spotlighta, program przeszukuje również pliki ukryte i zawartość pakietów, a także zewnętrzne dyski NTFS. Nie wymaga indeksowania dysków, działa szybko i zajmuje bardzo mało pamięci.

EasyFind umożliwia otwarcie wyszukanych plików, usunięcie ich, szybki podgląd lub przejście do okna Findera. Program jest całkowicie darmowy, dostępny również w Mac AppStore.

Udostępnij
EasyFind 4.9.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań326
Data aktualizacji18 sie 2015
Rozmiar pliku2.76 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
EasyFind ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)