WindowsArchiwumProgramy archiwalneeasyMule
easyMule ikona

easyMule2.0 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

easyMule to ciekawa, opensourcowa modyfikacja klienta p2p eMule przeznaczona do obsługi protokołów eDonkey, KAD, HTTP i FTP. Do jej największych zalet należy prosty i przejrzysty interfejs, który pozwala poczuć potęgę sieci eDonkey wszystkim, nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom.

Poza ładnym interfejsem easyMule oferuje również sporo optymalizacji w kodzie, które sprawiają, że dane pobierane są szybciej niż w przypadku innych klientów tego typu. Autorzy nie zapomnieli jednak o bardziej zaawansowanych użytkownikach i dodali możliwość przełączenia easyMule w tryb zaawansowany, w którym dostępnych jest sporo dodatkowych opcji konfiguracji.

Podobnie jak w przypadku innych modyfikacji, również easyMule został zaopatrzony w funkcję buforowania dysku, zapewniając tym samym bezpieczniejsze pobieranie danych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducenteasyMule
Liczba pobrań86 995
Data aktualizacji14 maj 2012
Rozmiar pliku1.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
easyMule ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)