easyMule ikona

easyMule2.0 Beta

WindowsArchiwumProgramy archiwalneeasyMule
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

easyMule to ciekawa, opensourcowa modyfikacja klienta p2p eMule przeznaczona do obsługi protokołów eDonkey, KAD, HTTP i FTP. Do jej największych zalet należy prosty i przejrzysty interfejs, który pozwala poczuć potęgę sieci eDonkey wszystkim, nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom.

Poza ładnym interfejsem easyMule oferuje również sporo optymalizacji w kodzie, które sprawiają, że dane pobierane są szybciej niż w przypadku innych klientów tego typu. Autorzy nie zapomnieli jednak o bardziej zaawansowanych użytkownikach i dodali możliwość przełączenia easyMule w tryb zaawansowany, w którym dostępnych jest sporo dodatkowych opcji konfiguracji.

Podobnie jak w przypadku innych modyfikacji, również easyMule został zaopatrzony w funkcję buforowania dysku, zapewniając tym samym bezpieczniejsze pobieranie danych.

Udostępnij
easyMule 2.0 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducenteasyMule
Liczba pobrań86 987
Data aktualizacji14 maj 2012
Rozmiar pliku1.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
easyMule ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)