WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweEasyNetMonitor
EasyNetMonitor ikona

EasyNetMonitor4.0.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

EasyNetMonitor to darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie umożliwiające monitorowanie komputerów w sieci lokalnej.

Po uruchomieniu EasyNetMonitor zostaje automatycznie zminimalizowany do zasobnika systemowego, z którego możemy go wywołać prawym przyciskiem myszy. Należy to oczywiście zrobić, by móc dodać wybrane urządzenie do obserwowanych poprzez wypełnienie określonych pól widocznych na ekranie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie ma potrzeby wpisywania adresu IP danego peceta, bowiem wystarczy podać jego nazwę.

EasyNetMonitor oferuje funkcję wysyłania raportów za pośrednictwem e-maila. Aplikacja pozwala także na ustawienie powiadomień dźwiękowych.

Przed zainstalowaniem programu EasyNetMonitor trzeba pamiętać, że niektóre komputery z systemem operacyjnym Windows mają wyłączony protokół ICMP (internetowy protokół komunikatów kontrolnych), więc ich monitorowanie nie jest możliwe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań780
Data aktualizacji15 sty 2024
Rozmiar pliku0.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EasyNetMonitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)