WindowsNarzędziaSynchronizacja danychEchosync
Echosync ikona

Echosync7.0.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Echosync pozwala na synchronizowanie danych zawartych w folderach użytkownika, co z kolei oferuje możliwość utworzenia kopii zapasowej wybranych plików i katalogów.

Na uwagę zasługuje fakt, że Echosync jest darmowy i nie wymaga instalacji, a obsługa programu nie sprawi problemu nawet mniej doświadczonym odbiorcom. Chcąc synchronizować pliki w folderach, należy wskazać dane do synchronizacji, a następnie określić katalog docelowy. Przed synchronizacją właściwą możemy przeprowadzić analizę plików i porównać dane zawarte w obu katalogach.

Rozpoczynając synchronizację plików musimy nadać nazwę profilu użytkownika. Kiedy jednak to nie okaże się wystarczające, w osobnym polu dodamy krótki opis, który może okazać się bardzo przydatny jeśli sama nazwa nie będzie stosownie odzwierciedlała zawartości katalogów.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań609
Data aktualizacji23 paź 2023
Rozmiar pliku94.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Echosync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)