AndroidNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńEdiRange
EdiRange ikona

EdiRange1.12

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EdiRange to oficjalna aplikacja do obsługi urządzeń firmy Edimax. Pozwala na zdalną obsługę ekspendera WiFi czyli wzmacniacza naszego sygnału.

Urządzenie jest przydatne zwłaszcza w sytuacjach gdy domowe WiFi nie dociera do wybranych pomieszczeń. Wystarczy wtedy umieścić je w odpowiednim miejscu, aby sygnał został rozesłany dalej. To właśnie kontrolę nad tym urządzeń umożliwia nam EdiRange.

Zaraz po uruchomieniu przywita nas okno konfiguracji. Obok na dole odnajdziemy pomoc. Warto się z nią zapoznać, aby zrozumieć lepiej zasady działania aplikacji i urządzenia. Poza informacjami odnośnie naszego połączenia, mocy sygnału itp. program oferuje także kontrolę rodzicielską. Dzięki temu możemy ograniczyć dostęp do sieci naszym pociechom. Za pomocą EdiRange możemy również przełączyć odbiornik w tryb uśpienia

Aplikacja posiada spolszczony interfejs, niestety dokonano go niechlujnie. Jego wykonanie również pozostawia wiele do życzenia. Wprawdzie to nie wygląd jest w tego typu programach najważniejszy, jednak coraz więcej konkurencyjnych rozwiązań dba także o ten element. EdiRange dostępny jest za darmo.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań290
Data aktualizacji1 lip 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
EdiRange ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)