bEEbPqMl
Editra ikona

Editra0.7.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Editra to darmowy i wieloplatformowy edytor tekstu, stworzony z myślą o programistach i webmasterach. Program ten oferuje bogaty zestaw funkcji, pozwalających wygodnie tworzyć i edytować kod stron internetowych oraz aplikacji w wielu najpopularniejszych językach programowania.

bEEbPqMn

Aplikacja pomimo swojej rozbudowanej funkcjonalności charakteryzuje się dużą szybkością działania. Z powodzeniem wykorzystywana ona może być do pracy nad prostymi, jak również bardziej złożonymi projektami stron WWW czy oprogramowania. Do dyspozycji użytkownika oddano edytor wyposażony m.in. w mechanizm kart, umożliwiający pracę z wieloma plikami jednocześnie, funkcję numerowania linii, przydatną podczas edycji bardziej rozbudowanych projektów, a także kolorowania składni kodu w 60-ciu najpopularniejszych językach.

Ponadto programista otrzymuje moduł autouzupełniania i podpowiedzi kodu dla języków Python, HTML, XML, możliwość pracy z edytorem z poziomu linii komend, konfigurowalne profile użytkowników, wsparcie dla Unicode oraz możliwość eksportu kodu do plików HTML/RTF/Latex. Funkcjonalność programu Editra rozszerzona może być za pomocą ogólnodostępnych pluginów. Z ich pomocą wprowadzimy do aplikacji opcje zdalnej pracy z plikami na zewnętrznych serwerach, obsługę skryptów, przeglądarkę zawartości dysku itp.

Udostępnij
Editra 0.7.20wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentCody Precord
Liczba pobrań570
Data aktualizacji6 lip 2013
Rozmiar pliku16.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Editra ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEbPqNj