AndroidAkcesoriaInne akcesoriaeDO App
eDO App ikona

eDO App1.1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

eDO App to darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych umożliwiająca zdalne potwierdzanie swojej tożsamości, która stworzona i udostępniona została przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych. Dzięki niej bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Internetu użyjemy własnego e-dowodu osobistego w celu m.in. złożenia podpisu na dokumencie w formie elektronicznej.

Jakie możliwości daje eDO App?

Opisywana aplikacja oferuje zestaw funkcji, umożliwiających wygodne załatwianie wielu spraw w domowym zaciszu, które do tej pory wymagały osobistego stawiennictwa np. w urzędzie. Za sprawą eDO App łatwo skontaktujemy się z wszystkimi urzędami administracji publicznej, potwierdzimy swoją tożsamość za pośrednictwem Internetu, a także złożymy swój elektroniczny podpis. Program umożliwia także zmianę i odblokowanie kodu PIN do e-dowodu oraz podpisanie wniosku o wydanie karty tachografowej w serwisie info-car.

Jakie wymagania posiada eDO App?

Aby korzystać z aplikacji eDO App musimy posiadać dowód osobisty z warstwą elektroniczną (tzw. e-dowód). Od 4 marca 2019 roku każdy wydawany dowód osobisty jest już takim dokumentem i w odróżnieniu od standardowego dowodu posiada wbudowany chip a na jego awersie znajdziemy specjalny numer CAN. W dalszej kolejności wymagane jest posiadanie urządzenia mobilnego kompatybilnego z programem. Może to być smartfon lub tablet z Androidem w wersji 6 lub nowszej z wbudowanym modułem NFC.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • darmowa aplikacja do potwierdzania tożsamości wydana przez PWPW S.A.
  • umożliwia wygodny kontakt z urzędami administracji publicznej
  • pozwala składanie podpisów osobistych oraz podpisywania własnych dokumentów
  • daje możliwość zmiany i odblokowania kodu PIN do e-dowodu
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPWPW S.A.
Liczba pobrań5 451
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
eDO App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)