WindowsDomOrganizery osobisteEfficient Sticky Notes

Efficient Sticky Notes5.60 build 556

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kolejna aplikacja autorstwa firmy Efficient Software udostępniona całkowicie za darmo w polskiej wersji językowej.

Efficient Sticky Notes pozwala w bardzo prosty sposób gromadzić i przechowywać wszelakiego rodzaju notatki, a wybrane z nich wyświetlać na pulpicie (na wzór popularnych etykiet z zadaniami do wykonania naklejanymi na lodówce). Program oferuje spore możliwości formatowania "karteczek", dając możliwość wyboru zarówno koloru i stopnia przezroczystości notatek pulpitu, a także rodzaju użytej czcionki, jej rozmiaru czy koloru. Każdy z wpisów zawierać może załączniki i linki do plików. Wszystkie zgromadzone w ten sposób informacje mogą być organizowane w grupy i podgrupy oraz dla każdej z nich ustalać możemy priorytet.

Efficient Sticky Notes oferuje również funkcję tworzenia kopii zapasowych wszystkich przechowywanych w programie danych.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.313 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań47 048
Data aktualizacji10 wrz 2019
Rozmiar pliku15.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)