Eksperymentalna beta Firefoksa 4 z kartami w pasku tytułu

29.12.2010 17:23, aktual.: 30.12.2010 08:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydano eksperymentalną wersję Firefoksa 4 z opcją wyświetlania kart na wysokości paska tytułu. Czy takie rozwiązanie zadowoli internautów?

Mozilla przygotowując Firefoksa 4 postawiła na odświeżony, minimalistyczny interfejs. Zmniejszono liczbę przycisków, zaś karty otwierane są powyżej paska adresowego, co ma zaoszczędzić miejsce. Nowości Mozilli są jak dotąd przyjmowane z różnym nastawieniem przez internautów. Okazuje się jednak, że interfejs programu może zajmować jeszcze mniej miejsca niż dotychczas. Na stronach Billa Gianopoulosa pojawiło się eksperymentalne wydanie Firefoksa 4 (4.0.9 pre), które umieszcza karty na wysokości paska tytułu przeglądarki.

Udostępniona wersja Firefoksa 4 nie jest oficjalnym wydaniem, dlatego też Mozilla nie bierze odpowiedzialności za mogące wystąpić błędy podczas jego użytkowania. Karty w pasku tytułowym przeglądarki zostaną najprawdopodobniej wprowadzone w 9 becie programu. Tak przynajmniej wynika z planów ujawnionych przez Aleksandra Limi z zespołu odpowiedzialnego za rozwój Firefoksa.

Wersję beta 8 Firefoksa 4 można pobrać z naszego vortalu dla Windowsa, Mac OS X i Linuksa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (150)