iOSWiadomościAplikacje dla kibicówEkstraklasa.net LIVE!
Ekstraklasa.net LIVE! ikona

Ekstraklasa.net LIVE!version 1.2.13

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wbrew swojej nazwie Ekstraklasa.net LIVE! jest aplikacją dla wszystkich fanów futbolu, a nie tylko naszej rodzimej Ekstraklasy. Na czas mistrzostw dostosowano ją szczególnie do tych rozgrywek, poza nimi oferuje bogate spektrum informacji odnośnie światowych lich, turniejów i spotkań.

Ekran główny składa się z czterech zakładek: live, news, tabele, terminarze i ekstraklasa. To na nich opiera się cała struktura aplikacji. Nie znajdziemy tu opcji, wysuwanych menu, ani innych dodatkowych elementów, możliwych do konfiguracji.

Spore wrażenie robi zakres] dostępnych informacji. Znajdziemy tu zdjęcia, relacje i wiadomości nawet lokalnych drużyn z niższych lig. To właśnie one stanowią największą siłę programu. Podobnie jak i dobrze przygotowane transmisje na żywo.

Największe zastrzeżenia mam do interfejsu. Nie tylko nie jest dopasowany do iOS 7.0 ale dodatkowo przeładowany reklamami. Te znajdują się na dole i górze okna głównego. Do tego wspomniany już brak menu sprawia, że aplikacja pozostaje mocno w tyle za wersją dla systemów Windows Phone.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań76
Data aktualizacji9 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Ekstraklasa.net LIVE! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)