ELISOFT Faktury i Magazyn ikona

ELISOFT Faktury i Magazyn2014 9.10.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ELISOFT Faktury i Magazyn to godna polecenia, bardzo wygodna w obsłudze aplikacja do fakturowania, wyposażona w moduł obsługi magazynu. Poza standardową funkcjonalnością jako jedna z nielicznych posiada możliwość tworzenia i wydruku na dokumentach kodów QR, pozwalających kontrahentom dokonywać płatności mobilnych przy użyciu smartfonów.

Oprogramowanie doskonale sprawdza się podczas pracy na pojedynczych stanowiskach, jak również na komputerach w obrębie sieci lokalnej. Umożliwia ono wystawianie wszelakiego rodzaju dokumentów sprzedażowych (faktur sprzedażowych, zakupowych, zaliczkowych, marża, proform i rachunków) w różnych walutach i przy wykorzystaniu aktualnego kursów NBP. Z poziomu ELISOFT Faktury i Magazyn przygotujemy także faktury w obcych językach (angielskim i niemieckim).

Atutem programu jest wbudowany zestaw szablonów do wydruków z możliwością ich dowolnej edycji w zaawansowanym edytorze. Nie zabrakło także opcji kreowania własnych wydruków. Wystawione przy użyciu ELISOFT Faktury i Magazyn faktury wygodnie wydrukujemy, zapiszemy do plików PDF lub wyślemy jako wiadomość e-mail bezpośrednio z poziomu aplikacji. Użytkownik może obsługiwać wiele kont bankowych oraz kas wielowalutowych. Z kolei moduł zleceń pozwala na prowadzenie ewidencji zleceń składanych przez klientów w różnego rodzaju firmach usługowych, z możliwością określania etapu realizacji zleceń, wystawianiem proform i faktur bezpośrednio do zleceń za pomocą jednego kliknięcia.

ELISOFT Faktury i Magazyn zawiera rozbudowane opcje magazynu, ewidencjonuje sprzedaż i zakup asortymentu za pomocą dokumentów PZ/WZ/PW/RW, które jest automatycznie powiązane z fakturami zakupu i sprzedaży. Umożliwia wykonywanie inwentaryzacji. Aplikacji można także używać do rozliczania faktur, kontaktu z klientami, monitorowania płatności, wysyłania mailem przypomnień zapłaty, tworzenia zestawień sprzedaży, a także do ewidencjonowania własnych kosztów i wydatków, czy to w postaci faktur zakupowych czy dokumentów kasowych.

Zintegrowany z programem moduł do analiz pozwala na wykonywanie graficznych analiz danych na podstawie faktur, takich jak obroty, wartościowość klientów, wizualizacja sprzedaży z podziałem na województwa lub miasta, czy analiza sprzedaży towarów i usług.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
ELISOFT Faktury i Magazyn 2014 9.10.4.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.513 ocen
Twoja ocena:
ProducentELISOFT
Liczba pobrań6 375
Data aktualizacji28 paź 2014
Rozmiar pliku205.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ELISOFT Faktury i Magazyn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (12)