WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremEllp
Ellp ikona

Ellp1.5.1.1611

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ellp to program do automatyzowania wybranych czynności w Windows, którego cechą szczególną jest nie tyle zaawansowana funkcjonalność, co minimalizm interfejsu i prostota obsługi. Aplikacja pozwoli w łatwy sposób stworzyć proste scenariusze działania, które automatycznie zostaną aktywowane w momencie wykrycia wybranych zdarzeń.

Dostępne scenariusze prezentowane są w formie kafli. Można przeglądać je na wspólnej liście lub z podziałem na kategorie, które znajdziemy w górnej części interfejsu. Kliknięcie na wybrany element aktywuje jego ustawienia. Tutaj najczęściej nie znajdziemy więcej niż jedną opcję, kluczową dla danego scenariusza. Na przykład w przypadku opcji automatycznego wykrywania duplikatów plików, wystarczy wskazać folder, który ma zostać poddany obserwacji, a następnie aktywować scenariusz.

Inne dostępne na starcie w programie scenariusze to między innymi automatyczne pobieranie zdjęć z Facebooka, jeśli zostaniemy na jakimś oznaczeni, wyciszanie dźwięku komputera o konkretnej godzinie, uruchamianie ulubionej strony internetowej po włączeniu komputera, automatyczne segregowanie pobieranych typów dokumentów pomiędzy foldery czy informowanie o rozłączeniu z Internetem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentEllp Limited
Liczba pobrań361
Data aktualizacji22 lip 2018
Rozmiar pliku3.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Ellp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)