bEKKChKd

Emby Server3.3.1.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Emby Server to serwer multimedialny, dzięki któremu będziemy mieli dostęp do ulubionych filmów, seriali i muzyki na dowolnym urządzeniu.

bEKKChKf

Zasada działania Emby Server jest bardzo prosta. Po zalogowaniu na konto użytkownika narzędzie automatycznie konwertuje i strumieniuje obraz "w locie" na wybrane urządzenie, dzięki czemu niezależnie od formatu pliku, możemy obejrzeć posiadany film na komputerze, laptopie, tablecie lub jakimkolwiek innym urządzeniu przenośnym bądź też odtworzyć muzykę lub dowolny plik multimedialny.

Wbudowane, proste w obsłudze narzędzia oparte na sieci web oferują łatwe zarządzanie multimediami (edycja, wyszukiwanie, itd.). Dodatkowo za sprawą Emby Server można łatwo kontrolować dostęp do zawartości po udostępnieniu biblioteki młodszym użytkownikom (np. dzieciom) między innymi poprzez użycie funkcji zdalnej obsługi aplikacji.

Emby Server pozwala na synchronizowanie multimediów użytkownika przy wykorzystaniu zapisywania danych "w chmurze" w celu utworzenia kopii zapasowej, archiwizacji danych i konwersji. Na uwagę zasługuje także synchronizacja mobilna. W tym przypadku mamy do czynienia z synchronizacją multimediów pomiędzy wszystkimi urządzeniami, co umożliwia łatwe odtwarzanie plików w trybie offline.

Udostępnij
Emby Server 3.3.1.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentEmby, LLC.
Liczba pobrań63
Data aktualizacji21 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKKChLb