AndroidPersonalizacjaKlawiaturyEmoji Keyboard Pro
Emoji Keyboard Pro ikona

Emoji Keyboard Pro64.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Emoji Keyboard Pro jest, jak sama nazwa wskazuje, ekranową klawiaturą dla Androida. Tym, co wyróżnia ją na tle innych aplikacji tego typu, jest ogromna liczba emoji, czyli graficznych emotikonów, które wielu ludziom zastępują słowo pisane w komunikacji, szczególnie przez nowoczesne komunikatory internetowe.

Jak zapewnia producent, w bibliotece emoji tej klawiatury znajdziemy ponad 1000 pozycji, w tym tak niezbędne jak środkowy palec, hot dog, jednorożec czy też emoji języka migowego.

Klawiatura zapewnia obsługę skórek, pozwala też na tworzenie własnych, z wykorzystaniem obrazków przechowywanych w galerii smartfonu. Możemy też ustawić fonty na klawiszach, wgrać dopasowane tła, a nawet dodać odpowiednie dźwięki, które usłyszymy podczas pisania. Przełączanie się między skórkami jest nader szybkie.

Dysponujemy oczywiście mechanizmem podpowiedzi i automatycznej korekty, jednak nie dla języka polskiego – aplikacja wspiera kilkanaście różnych języków, naszego jednak póki co w niej nie ma. Skoro jednak i tak adresowana jest do fanów piktogramów, nie powinno mieć to tak wielkiego znaczenia.

Jakość tej klawiatury doceniło Google, umieszczając ją na swojej liście najlepszych aplikacji sklepu Play w roku 2016.

Uwaga: większość dodatkowych atrakcji w tej aplikacji jest płatnych, występuje w niej też sporo reklam (można zapłacić za ich „zniknięcie”).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań292
Data aktualizacji19 cze 2024
Rozmiar pliku0.26 MB
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Emoji Keyboard Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)