iOSZakupySklepyEmpik Foto
Empik Foto ikona

Empik Foto2.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Empik Foto to aplikacja do zamawiania odbitek, fotoksiążek, poduszek, kubków, puzzli, fotopaneli, kalendarzy, toreb, etui na telefony i fotoobrazów w drukarni prowadzonej przez Empik.

Odbitki i fotogadżety zamówimy mobilnie

Narzędzie wymaga posiadania konta użytkownika w usłudze Empik Foto, za pośrednictwem to którego realizowane są zamówienia na wszelkiego rodzaju fotogadżety. Aplikacja pozwala wysyłać do wydruku zdjęcia z pamięci smartfona lub tabletu, ale również obrazy publikowane na profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Instagram. Zdjęcia można gromadzić w albumach w chmurze Empiku. Po wybraniu kilku z nich można przejść do sklepu i zamówić odbitki w wybranej formie.

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie produkty można zamówić z poziomu aplikacji, ze względu na jej uproszczony interfejs. Bez problemu można zlecić wykonanie tradycyjnych odbitek w wymiarach od 9×13 do 30×40 cm, 4 typy kubków, etui na kilka modeli smartfonów, puzzle mające od 9 do 1000 elementów, torbę z nadrukowanymi maksymalnie 6 zdjęciami, poduszkę, fotoobraz i fotopanel, także mieszczący do 6 zdjęć.

Edycja i korekta zdjęć przed wysłaniem

Empik Foto pozwala na podstawową edycję fotografii jeszcze przed zleceniem wykonania wybranego fotogadżetu. Użytkownik posiada możliwość kadrowania i skalowania obrazu, zastosowania na nim ciekawych efektów czy obrotu o zadany kąt. Aplikacja potrafi wyświetlać podgląd fotogadżetu z naszym zdjęciem. Po zakończeniu projektowania należy wysłać swoje zdjęcia w pełnej rozdzielczości i uzupełnić dane płatności i odbioru (w Empiku lub z dostawą do domu).

Empik Foto zachęca do skorzystania z promocji

Ciekawą funkcją dostępną tuż po uruchomieniu aplikacji jest wyświetlanie wszelakich aktualnie dostępnych promocji. Kliknięcie wybranej z nich przenosi nas na kartę danej usługi, umożliwiając szybkie skorzystanie z niej. Nie są tutaj wymagane żadne kody rabatowe.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań34
Data aktualizacji1 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Empik Foto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)