WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychEncrypto
Encrypto ikona

Encrypto1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Encrypto to niewielki i atrakcyjny wizualnie program do szyfrowania plików lub całych katalogów z wykorzystaniem AES-256 – szyfrowania, które zapewnia w domowych warunkach pełne bezpieczeństwo.

W celu zaszyfrowania plików, po uruchomieniu programu wystarczy przeciągnąć je na jego obszar, aby zostały automatycznie zaimportowane. Teraz pozostaje już tylko wprowadzić hasło oraz (opcjonalnie) podpowiedź, która pomoże w przypadku pomyłki osobie odczytującej później plik.

Proces szyfrowania sygnalizowany jest animacją na ekranie. Czas zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim wielkości i liczby plików oraz w skrajnych przypadkach wydajności naszej maszyny. Po zakończonym działaniu, pliki będzie można zapisać w dowolnej lokalizacji, nadając im własną, nową nazwę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentMac Paw
Liczba pobrań3 977
Data aktualizacji25 maj 2018
Rozmiar pliku3.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Encrypto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)