Encrypto ikona

Encrypto1.0.1

WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychEncrypto
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Encrypto to niewielki i atrakcyjny wizualnie program do szyfrowania plików lub całych katalogów z wykorzystaniem AES-256 – szyfrowania, które zapewnia w domowych warunkach pełne bezpieczeństwo.

W celu zaszyfrowania plików, po uruchomieniu programu wystarczy przeciągnąć je na jego obszar, aby zostały automatycznie zaimportowane. Teraz pozostaje już tylko wprowadzić hasło oraz (opcjonalnie) podpowiedź, która pomoże w przypadku pomyłki osobie odczytującej później plik.

Proces szyfrowania sygnalizowany jest animacją na ekranie. Czas zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim wielkości i liczby plików oraz w skrajnych przypadkach wydajności naszej maszyny. Po zakończonym działaniu, pliki będzie można zapisać w dowolnej lokalizacji, nadając im własną, nową nazwę.

Udostępnij
Encrypto 1.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentMac Paw
Liczba pobrań3 690
Data aktualizacji25 maj 2018
Rozmiar pliku3.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Encrypto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)