WindowsArchiwumProgramy archiwalneendorphin

endorphin2.7.1.7332 Learning Edition

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

endorphin Learning Edition to darmowa edycja aplikacji przeznaczonej do tworzenia zaawansowanych animacji postaci.

Program wykorzystuje przełomową technologię (Dynamic Motion Synthesis) w ożywianiu wirtualnych postaci, która bazuje na osiągnięciach naukowych Uniwersytetu Oxfordzkiego. DMS stwarza wysokogatunkowy obraz 3D w czasie rzeczywistym dzięki połączeniu sztucznej inteligencji, biomechaniki i symulacji dynamiki.

Endorphin z powodzeniem można wykorzystywać nie tylko do produkcji efektów specjalnych w filmach, ale również do tworzenia realistycznych ruchów postaci w grach przeznaczonych dla PC i konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Edycja Learning Edition w porównaniu do komercyjnej wersji programu pozbawiona jest kilku opcji w tym braku możliwości eksportu animacji do innego formatu niż pliki AVI.

Uwaga!

Aby otrzymać bezpłatny klucz aktywacyjny należy zarejestrować się na forum projektu. Więcej informacji znaleźć można podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.510 ocen
Twoja ocena
ProducentNaturalMotion
Liczba pobrań48 164
Data aktualizacji14 lip 2008
Rozmiar pliku70.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (115)