AndroidGryPrzygodoweEnigmatis 2: Mgły Ravenwood
Enigmatis 2: Mgły Ravenwood ikona

Enigmatis 2: Mgły Ravenwood2.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Enigmatis 2: Mgły Ravenwood to druga odsłona serii nieskomplikowanych gier przygodowych od polskiego studia Artifex Mundi. Gra stanowi kontynuację Enigmatis: Duchy Maple Creek.

Od wydarzeń ukazanych w pierwszej części minęły raptem dwa lata. Główna bohaterka ponownie udaje się w pościg za demonicznym pastorem, starając się dotrzeć na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, którego mieszkańcy znikają w tajemniczych okolicznościach. Po drodze do celu trafia na porzucony kamper umiejscowiony na środku leśnej drogi. Postanawia się mu przyjrzeć nieco bliżej, a odnalezione wskazówki prowadzą ją do parku Ravenwood.

Enigmatis 2: Mgły Ravenwood na pierwszy rzut oka jest zwykłą przygodówką z interfejsem point and click, ale tym, co odróżnia ją od klasycznych przedstawicieli gatunku, jest obecność plansz z ukrytymi obiektami, które pojawiają się obok tradycyjnych łamigłówek. Poza tym gra oferuje system wskazówek, a nawet pozwala na pomijanie zagadek, dzięki czemu z ukończeniem tytułu poradzą sobie także gracze niemających na co dzień do czynienia z grami wideo.

Warto pamiętać, że gra Enigmatis 2: Mgły Ravenwood nie jest dostępna za darmo. Początkowe fragmenty są bezpłatne, ale po ich ukończeniu musimy zapłacić, o ile chcemy kontynuować rozgrywkę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentArtifex Mundi
Liczba pobrań120
Data aktualizacji13 maj 2023
System operacyjnyAndroid 4.2 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Enigmatis 2: Mgły Ravenwood ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)